Про нас → Історія розвитку


    Пропрацювавши більше 5-ти років на ринку продажу дитячої продукції в якості менеджера з продажу дитячих головних уборів однією з провідних фірм у цій галузі, я зрозумів що, накопичивши певний капітал, реалізація кількох сигментів дитячої продукції прискорить мій розвиток не тільки як менеджера, але й як самостійну одиницю - окремого суб'єкта підприємницької діяльності.
    Який  буде підтримувати в першу чергу вітчизняного виробника (як початківця, так і вже досвідченого), а також дасть можливість зручного сервісу роботи з реалізаторами цієї продукції.
    Такими реалызаторами можуть бути як і власники магазинів на ринку так і гіпермаркети по всій Україні, які вже з нами працюють.
    Вивчаючи ситуацію на ринку дитячої продукції на протязі всього часу роботи я і мої партнери прийшли до висновку, що наш український ринок (а також ринки країн СНД) дуже бідно представлені дитячою продукцією власного виробництва. В основному ринок наповнений, як не дорогою «Польщею» (і начебто гарної якості), так дешевим «Китаєм» (за рахунок дешевої робочої сили, великої продуктивності продукції і як результат - сумнівної якості).
    Ми, у свою чергу, пропонуємо своєму клієнтові заощадити «час і гроші» шляхом комплексного обслуговування наших клієнтів, починаючи від пошуку потрібної йому продукції до вигідної доставки товару в любий куточок нашої країни і навіть сусідніх країн. І звісно запропонувати клієнтові нашу продукцію на взаємовигідних умовах (гнучкий обсяг замовлення, короткий термін виконання замовлення, доставку за наш рахунок і т.п.). Наприклад, не обов'язково вам їхати до Одеси на «7-й кілометр» і брати там те, що можна купити безпосередньо у виробника, а супутню продукцію - за цінами виробника!
    Нашими клієнтами також є і інтернет-магазини, які хочуть брати продукцію без зайвих накруток, отримуючи при цьому велику вигоду, перш за все в часі, який в наш нелегкий час є недешевим.
    Наш заробіток від супутньої продукції становить знижку від виробника за рахунок великого опту.


Вгору
Назад
bigmir)net TOP 100